KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13004579
nr 1300 4579
Oidentifierad konstnär. Flodlandskap. Signerad. Olja på duk, 41x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:48:46
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
450 kr